- Гаряча вода в будь-який час
- Вбудована технологія для оптимальної температури
- Компактні розміри
- Швидке та просте встановлення
- Миттєва дія
- Металевий кран для змішування – Металевий кран для змішування, легке встановлення приладу та комфортабельне змішування гарячої та холодної води. Пристрій встановлюється до крана змішуючи без потреби у встановленні до стіни.
- Кабель із вилкою — прилад укомплектований кабелем і вилкою, що дає змогу швидке та просте під'єднання до електричної мережі.
| Номінальна напруга [V/Hz] | 230-230V/50Hz |
| Номінальна потужність [W] | 3500 |
| Інсталяція | Відкритий тип |
| Встановлення | Над мийкою |
| Застосунок | Для кухні |
| Вихідний потік (≥t 25°C) | 2.0 l/min |
| Робочий тиск | 0 Mpa |
| Діаметр вх./вих. труби | 10 mm |
| Електричний запобіжник [A] | 20 A |
| Мін. розділ кабелю живлення | 2.5 mm² |
| Комплект аксесуари | Кран змішування |
| Габарити [Вис. Шир. Дл.] [m] | 0.200 x 0.130 x 0.076 m |
| Вага (нетто) [kg] | 1.110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Потужність номінальна | 3.5 кВт |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Форма водонагрівача | Компактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴

