| Мах вага без води | 8,7 кг |
| Діаметр | 480 мм |
| Місткість бака | 80 л |
| Приєднання | 1" |
| Габаритні розміри | 565 мм (висота) |
| Діапазон температури | 120 oС |
| Max робочий тиск | 6 бар |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип теплонакопичувача | статичний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴

