| Мах вага без води | 27 кг |
| Діаметр | 634 мм |
| Місткість бака | 300 л |
| Габаритні розміри | 1060 мм (висота) |
| Приєднання | 1 |
| Діапазон температури | 120 oС |
| Max робочий тиск | 6 бар |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип теплонакопичувача | статичний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴

