| Потужність | 1500 Вт |
| Кількість / потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Обсяг | 100 л |
| Тип нагрівального елементу (Тена) | сухий |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Час нагріву | 3,93 ч |
| Встановлення | вертикальна |
| Матеріал внутрішнього бака | емальована сталь |
| Форма | циліндрична |
| Габарити (ВхШхГ) | 913х450х480 мм |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | |
| Вага | 25 кг |
| Вага в упаковці | 27.5 кг |
| Колір | білий |
| Тип управління | механічне |
| Тип встановлення | настінний |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 5 років на бак |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chaffoteaux |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 240 ₴

