Двоконтурний газовий котел Termet MINIMAX ELEGANCE EGO-DP-21-03, настінний, із закритою камерою згоряння. Тип димохода: Турбований. Тип розпалювання: Електронний (автоматичний). Теплова потужність: 24 кВт. ККД — 93.1%.
Технічні характеристики газового двоконтурного котла Termet MINIMAX ELEGANCE EGO-DP-21-03 TURBO
| Параметри | Значення |
| Теплова потужність контуру опалення в режимі 80/60 °C | 7-24 кВт |
| Теплове навантаження контуру опалення | 8,0-25,7 кВт |
| Продуктивність (ККД) котла за номінального навантаження | 93,1 % |
| Максимальний тиск води контуру опалення | 3 бар |
| Максимальна температура води контуру опалення | 95 °C |
| Діапазон регулювання температури в контурі опалення (радіатори) | 40-85 °C |
| Діапазон встановлення температури в контурі опалення (тепла підлога) | 35-55 °C |
| Напір насоса за нульового подавання | 0,6 бар |
| Теплова потужність контуру ГВС (для темпу. 80/60°C) | 7-24 кВт |
| Теплове навантаження контуру ГВС | 8,0-25,7 кВт |
| Продуктивність (ККД) котла за максимальної потужності | 93,1 % |
| Тиск води в контурі ГВС | 0,1-6 бар |
| Максимальний протік води (обмежувач протоку) | 10 л/хв |
| Продуктивність гарячої води за Δt=30K | 11,4 л/хв |
| Діапозон регулювання температури води в контурі ГВС | 30-60 °C |
| Клас NOx | 3 |
| Місткість розширювального бака | 6 л |
| Рід і напруга електричного струму | ~230-10%/50Hz В |
| Ступінь захисту | IPX4D |
| Діаметр димовідведення — система коаксіальна | Ø60/Ø100 или Ø80/Ø125 |
| Діаметр димовідведення — система роздільна — 2 труби | Ø80xØ80 |
| Діаметр приєднання опалювальної води й газу | G 3/4 дюйми |
| Габаритні розміри: (висота — ширина — глибина) | 700x360x300 мм |
| Вага котла | 31 кг |
| Діаметр приєднання господарської води | G 1/2 дюйм |
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ОСНОВНІ | |
|---|---|
| Виробник | Termet |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип палива | Газоподібне |
| Коефіцієнт корисної дії | 93.1 % |
| Призначення котла | Двоконтурний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла щодо повноти використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Нове |
| Максимальний протік води (обмежувач протоку) | 10 л/хв |
| Продуктивність гарячої води за Δt=30K | 11,4 л/хв |
| Діаметр димовідведення — система коаксіальна | Ø60/Ø100 или Ø80/Ø125 |
| Діаметр димовідведення — система роздільна — 2 труби | Ø80xØ80 |
| Діаметр приєднання господарської води | G 1/2 дюйм |
| Максимальна температура води контуру опалення | 95 °C |
| ОТРИМАННЯ | |
| Об'єм розширювального бака | 6.0 (л) |
| ГІРЯЧЕ ВОДОСУВАННЯ | |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 0.1 (бар) |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 6.0 (бар) |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 30.0 (град.) |
| Максимальна температура в режимі ГВС | 60.0 (град.) |
| ЕЛЕКТРИЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| ГАБАРІТНІ ТА ПРИСОДОВАНІ РОЗМІРИ | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Під'єднання газу | 3/4" |
| Вхід у систему опалення | 3/4" |
| Повернення із системи опалення | 3 3/4" |
| Вхід контуру ГВС | 3/4" |
| Вихід контуру ГВС | 3/4" |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Циркуляційний насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Електронне запалювання | Да |
| Захист від замерзання | Да |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термет |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 437 ₴

