
Водонагреватель Gorenje TG 80 V Знято з виробництва,нова модель Водонагрiвач електричний TIKI TG 80 N Prime
6 695 ₴
- В наявності
- Код: 263071
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TG 80 V Напірний накопичувальний електричний водонагрівач
Відмітні риси:
Розроблення водонагрівачів типу TG стала відповіддю на попит різних ринків на недорогі та якісні водонагрівачі. Вони призначені для забезпечення гарячою водою окремих водорозбірних точок і для групового або центрального водопостачання водорозбірних точоквід одного водонагрівача. Завдяки малому зовнішньому діаметру їх можна встановлювати в невеликих за площею квартирах. Ці водонагрівачі призначені тільки для вертикального настінного монтажу.
Нове виготовлення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, дає змогу очищати рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
-
Попередньо встановлена температура економічного режиму
-
Додаткові функції:
-
термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
-
індикатор роботи ТЕНа
-
-
Просте встановлення та догляд
-
5 років гарантії на бак, 2 роки загальної гарантії
Технічні характеристики
Тип водонагрівача накопичувальний
Спосіб нагрівання електричний
Нагрівальний елемент спіральний
Об'єм місткості для води 80 л
Спосіб подавання води напірний
Максимальна температура нагрівання води +75 °C
Тиск на вході 5 атм.
Номінальна потужність 2 кВт
Безпека
Захист обмеження температури нагрівання, магнієвий анод
Ступінь захисту від води 4
Комфорт
Функції індикатор увімкнення, термометр
Особливості
Встановлення вертикальне, нижня підводка, спосіб кріплення: настінний
Номінальний струм: 10 A
Вага нетто: 21.5 kg
Вага брутто: 23.5 kg
Номінальний струм: 10 A
Розміри в пакованні (ш х х х х г): 48 × 80 × 49 см
Вага нетто: 21.5 kg
Номінальний струм: 10 A
Артикул: 263071
ЕАN-код: 3830050380473
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 766 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробник | Сербія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Виробник | Gorenje |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 695 ₴
