GBU 200 E-DD
Об'єм бака 200 л
Спосіб встановлення універсальний
Потужність 2000 Вт
Матеріал бака сталевий емальований
Тиск 9 барів
Максимальна температура води 75 С
Час нагрівання від 15 до 75 °C 115 хв
Магнієвий анод стандартний
Термометр +
Товщина ізоляції min 17 мм
Захист від замерзання; від вологості; антикорозійна
Степінь електричної безпеки IP25
- Вертикальний або горизонтальний монтаж на стіну (приєднувальні труби розташовуються зліва)
- Високоякісний ізоляційний шар
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C
- Додаткові функції:
- термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
- індикатор роботи ТЕНа
- можливість встановлення бажаної температури:
- економного режиму
- захисту від замерзання
- Безконтактні трубчасті повітряні нагрівальні елементи
- Простота догляду та сервісного обслуговування
- 2 роки загальної гарантії
- 7 років гарантії на бак
-
Модель GBU
50GBU
80GBU
100GBU
120GBU
150GBU
200Об'єм. л 50 80 100 120 150 200 Монтаж вертикально на стіну + + + + + + Монтаж горизонтально на стіну + + + + + + Кількість осіб за середньої витрати 2 3-4 4-5 5-6 6-8 8-10 Монтажні розміри А, мм 583 803 948 1103 1318 1510 В, мм 365 565 715 865 1050 1050 С, мм 185 205 200 205 220 430 D, мм 145 345 495 645 845 800 Приєднання до водопроводу G 1/2 G 1/2 G 1/2 G 1/2 G 1/2 G 1/2 Вага нетто, кг 27 33 38 43 49 66 Вага брутто, кг 30 36 41 47 54 70 Вага з водою, кг 77 113 138 163 199 266 Робочий тиск, бари 6 6 б 6 6 6 Сталевий емальований бак + + + + + + Магнієвий захисний анод + + + + + +
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1510 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 454 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 66 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Обсяг бака | 200 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Функції | індикатор включення, індикатор нагріву, термометр, самодіагностика |
| Управління | електронне, дисплей |
| Ступінь захисту від води | 5 |
| Напруга мережі | 2 |
| Максимальна температура нагріву води | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 184 ₴

