Електричний водонагрівач із сухим нагрівальним елементом і зовнішнім датчиком температури Gorenje GBF 50 T/V9
Відмітні риси:
Електричний бойлер від відомого європейського виробника побутової техніки, обладнується двома захищеними «сухими» ТЕНами потужністю по 700 Вт кожен. Також бойлер обладнаний перемикачем температурних режимів (антизамерзання, Економний, Максимальний). Низька потужність нагрівальних елементів дає можливість рекомендувати бойлер Gorenje GBF 50 V9 для використання в заміських будинках, дачах і місцях зі слабкою електролінією. Об'єму бака 50 л буде досить для комфортного користування сім'єю з двох осіб.
Особливості:
- класична циліндрична форма;
- 2 сухих ТЕНи потужністю по 700 Вт;
- вертикальний монтаж;
- регулятор температурних режимів;
— запобіжний клапан на 9Бар.
Технічні характеристики:
| Модель | GBF 50 T/V9 |
| Об'єм. л | 50 |
| Призначення | |
| Одна або кілька водорозбірних точок | + |
| Кількість осіб за середньої витрати | 2 |
| Монтажні розміри | |
| Висота, мм | 583 |
| Діаметр, мм | 454 |
| Приєднання до водопроводу | G 1/2 |
| Вага нетто, кг | 24 |
| Вага брутто, кг | 27 |
| Вага з водою, кг | 74 |
| Технічні характеристики | |
| Робочий тиск, бари | 9 |
| Сталевий емальований бак | + |
| Магнієвий захисний анод | + |
| Встановлення температури до 75 °C | + |
| Захист від замерзання | + |
| Індикатор роботи ТЕНа | + |
| Середня товщина ізоляційного шару, мм | 17 |
| Ступінь захисту | ІР 25 |
| Електричні характеристики | |
| Кількість нагрівальних елементів х потужність (ВТ) | 2 х 700 |
| Приєднувальна потужність, Вт | 1400 |
| Напруга, 230 В | + |
| Номінальний струм (А) | 8,7 |
| Робочі характеристики | |
| Час нагрівання від 15 °C до 75 °C, год: | 2 год 40 хв |
| Кількість змішаної води 40 °C, л | 96 |
| Теплопотері, кВтч/24 год | 1,32/1,45 |
| Необхідне для під'єднання обладнання | |
| Захисний клапан | + |
| Дані для транспортування | |
| Габарити в пакованні | 480х490х615 |
GBF 50 T/V9
Об'єм бака 50 л
Спосіб встановлення вертикальний
Потужність 2000 Вт
Матеріал бака сталевий емальований
Тиск 9 барів
Максимальна температура води 75 С
Час нагрівання від 15 до 75 °C 115 хв
Магнієвий анод стандартний
Термометр +
Товщина ізоляції min 17 мм
Захист від замерзання; від вологості; антикорозійна
Степінь електричної безпеки IP25
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Обсяг бака | 50 л |
| Функції | індикатор включення, термометр |
| Ступінь захисту від води | 5 |
| Напруга мережі | 2 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 |
- Ціна: 7 107 ₴

