OTG SLIM — абсолютно новий тип електричних водонагрівачів. Крім оригінального закругленого дизайну, особливістю цього типу є малі зовнішні розміри апарата.Ширина водонагрівача становить усього лише 420 мм і дає змогу його вбудовувати навіть у найменші простори. Бак водонагрівача зроблений із високоякісної, покритої емаллю сталі. Додатковим захистом слугує магнієвий анод. Водонагрівачі OTG SLIM призначені тільки для вертикального настінного монтажу.
Нове виготовлення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, дає змогу очищати рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
- Нова заокруглена форма
- Високоякісна ізоляція
- Компактні розміри (заощадження простору)
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C
- Додаткові функції:
- термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
- індикатор роботи ТЕНа
- можливість встановлення бажаної температури:
- економного режиму
- захисту від замерзання
- 2 роки загальної гарантії
- 5 років гарантії на бак
OTG 30 slim
Серія OTG Slim
Споживана потужність 2 кВт
Об'єм бака, л: 30
Max температура нагрівання °C: 75
Час нагрівання.T=75 oC: 65 хв
Кількість змішаної води 40 °C: 50 л.
Тиск, МПа: 0,6
Під'єднання: G 1⁄2
Тип нагрівача: ТЕН
Покриття внутрішнього бака: дрібнодисперсна емаль
Технічні характеристики та розміри:
| Модель | OTG 30 SLIM |
OTG 50 SLIM |
OTG 80 SLIM |
OTG 100 SLIM |
|---|---|---|---|---|
| Об'єм. л | 30 | 50 | 80 | 100 |
| Призначення | ||||
| Одна або кілька водорозбірних точок | + | + | + | + |
| Монтаж вертикально на стіну | + | + | + | + |
| Кількість осіб за середньої витрати | 1 | 2 | 3-4 | 4-5 |
| Монтажні розміри | ||||
| Висота, мм | 510 | 690 | 950 | 1125 |
| Ширина, мм | 420 | 420 | 420 | 420 |
| Глибина, мм | 445 | 445 | 445 | 445 |
| Приєднання до водопроводу | G 1/2 | G 1/2 | G 1/2 | G 1/2 |
| Вага нетто, кг | 19 | 24 | 31 | 36 |
| Вага брутто, кг | 21 | 26 | 33 | 38 |
| Вага з водою, кг | 49 | 74 | 111 | 136 |
| Технічні характеристики | ||||
| Робочий тиск, бари | 6 | 6 | б | 6 |
| Сталевий емальований бак | + | + | + | + |
| Магнієвий захисний анод | + | + | + | + |
| Безступеневе встановлення температури до 75 °C | + | + | + | + |
| Захист від замерзання | + | + | + | + |
| Лампочка-індикатор роботи нагрівального елемента | + | + | + | + |
| Термометр | + | + | + | + |
| Середня товщина ізоляційного шару, мм | 20-60 | 20-60 | 20-60 | 20-60 |
| Ступінь захисту | IP 24 | IP 24 | IP 24 | IP 24 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Виробник | Gorenje |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
- Ціна: 1 281,84 ₴

