OTG 80 slim
Серія OTG Slim
Споживана потужність 2 кВт
Об'єм бака, л: 80
Max температура нагрівання °C: 75
Час нагрівання.T=75 oC: 65 хв
Кількість змішаної води 40 °C: 50 л.
Тиск, МПа: 0,6
Під'єднання: G 1⁄2
Тип нагрівача: ТЕН
Покриття внутрішнього бака: дрібнодисперсна емаль
Відмітні риси:
OTG SLIM — абсолютно новий тип електричних водонагрівачів. Крім оригінального закругленого дизайну, особливістю цього типу є малі зовнішні розміри апарата.Ширина водонагрівача становить усього лише 420 мм і дає змогу його вбудовувати навіть у найменші простори. Бак водонагрівача зроблений із високоякісної, покритої емаллю сталі. Додатковим захистом слугує магнієвий анод. Водонагрівачі OTG SLIM призначені тільки для вертикального настінного монтажу.
Нове виготовлення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, дає змогу очищати рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
- Нова заокруглена форма
- Високоякісна ізоляція
- Компактні розміри (заощадження простору)
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C
- Додаткові функції:
- термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
- індикатор роботи ТЕНа
- можливість встановлення бажаної температури:
- економного режиму
- захисту від замерзання
- 2 роки загальної гарантії
- 5 років гарантії на бак
-
Технічні характеристики та розміри:
Модель OTG 30
SLIMOTG 50
SLIMOTG 80
SLIMOTG 100
SLIMОб'єм. л 30 50 80 100 Призначення Одна або кілька водорозбірних точок + + + + Монтаж вертикально на стіну + + + + Кількість осіб за середньої витрати 1 2 3-4 4-5 Монтажні розміри Висота, мм 510 690 950 1125 Ширина, мм 420 420 420 420 Глибина, мм 445 445 445 445 Приєднання до водопроводу G 1/2 G 1/2 G 1/2 G 1/2 Вага нетто, кг 19 24 31 36 Вага брутто, кг 21 26 33 38 Вага з водою, кг 49 74 111 136
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Виробник | Gorenje |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
- Ціна: 1 555,02 ₴

