turboTEC plus VUW INT 202-5 H
Батьківщина бренда, Німеччина
Гарантія 24 міс
Наявність
Джерело енергії газовий
Встановлення настінний
Тип одноконтурний
Камера згоряння закрита
Теплообмінник роздільний
— первинний мідний
— вторинної немає
Використання антифризу немає даних
Технічні характеристики
Мін. корисна потужність 0.0 кВт
Макс. корисна потужність 20.0 кВт
Напруга мережі 220 В.
Споживана потужність 145.0 Вт
Швидке енергоспоживання на годину/добу./міс. 0.05/1/34 кВт на годину
Мін. t системи опалення 30.0 гр
Макс. t системи опалення 85.0 гр
Максимальний тиск у системі 3.0 бара
Споживчі характеристики
Відпарювальна площа до 200 кв. м
Об'єм, що опалюється, до 560 куб. м
Циркуляційний насос Vaillant
Режим "Теплі підлоги" є
Рівень шуму
Характеристики котла
ККД 91.0%
Макс. витрата газу 2.4 м3/год
Місткість розширювального бака 10.0 л
Діаметр димоходу 60/100 мм
Габарити (ВхШхГ) 800х440х338
Вага 35.00 кг
Характеристики під'єднання
Вхід у систему опалення 3⁄4"
Повернення із системи опалення 3⁄4"
Подавання газу 3⁄4"
| Основні | |
|---|---|
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Вид пального | Газоподібний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vaillant |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 |
| Потужність номінальна | 32 |
| Кількість теплообмінників | 2 |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.15 |
| Ширина | 440 |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 |
| Витрату газового палива | 20 |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 38 |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 65 |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 38 |
| Мінімальний протік ГВП | 1.5 |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 |
| Частота | 50 |
| Обсяг розширювального бака | 6 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Висота | 880 |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 |
| Глибина | 346 |
- Ціна: 30 600 ₴

