Котел твердопаливний тривалого горіння Candle 18 (Кендл)
Твердопаливний котел тривалого горіння Candle 18 — сучасне, ефективне обладнання, потужністю 18 кВт і високим ККД до 93%, призначений для обігрівання житлових, виробничих і громадських будівель із водяною системою опалення.
У циліндричній топці добре згоряють дрова з вологістю до 20%, відходи з деревини та тирси, перемішані з дровами.
Контрольно-регулювальний прилад вмонтований у котлі автоматично контролює температуру теплоносія, що робить котел Candle в експлуатації надійнішим і економнішим.
Котел твердопаливний Candle сконструйований так, щоб за максимального завантаження твердого палива, процес горіння відбувається тільки у верхньому шарі (10 — 15 см). Завдяки повітрю, що надходить у камеру згоряння зверху вниз по трубі, у кінці якої прикріплений розподілювач повітря, який стимулює горіння верхнього шару. Розподільник повітря спирається на джерело горіння й завжди тримається на рівні дров, що палають, , надалі опускається вниз, коли паливо в камері згоряння зменшується. Отже, процес горіння твердого палива в котлах Candle відбувається дуже повільно, але інтенсивно й ефективніше.
Переваги котла Candle 18:
Коефіцієнт корисної дії дуже високий, попри те, що дрова в котлі Candle горять повільно;
Оптимальна робота твердопаливного котла Candle 7 — 34 години, з можливістю продовжити час горіння. Це залежить від низки чинників, як-от: різновид палива, якість системи опалення тощо;
Температура води контролюється за допомогою автоматичного регулятора тяги повітря;
Чистило котла від золи досить робити 2-3 рази на місяць;
Котел Candle займає мало місця в котельній, попри висоту.
Технічні характеристики твердопаливного котла Candle 18:
| Модель котла | Candle 18 |
| диапазон мощности | 18 кВт |
| Вага | 210 кг |
| Об'єм води в котлі | 30 л |
| Об'єм камери завантаження | 195 дм³ |
| Висота котла | 1550 мм |
| Діаметр котла | 570 мм |
| Діаметр завантаження | 470 мм |
| Висота завантаження | 800 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Тяга димоходу | 15 Па |
| Від підлоги до центру труби виведення димоходу котла | 1290 мм |
| Діаметр сполучних патрубків G/mm | 1 ¼" |
| Максимальна температура води в котлі | 90 °C |
| Робочий тиск у системі кПа (кг/см 2/не більш ніж) | 180 (1,8) |
| Довжина дров | 350-420 мм |
| ККД | 80-93% |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид пального | Тверде |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 26 500 ₴

