
Інтерактивний блок безперебійного живлення "Оптимус-250"
10 970 ₴
- В наявності
- Код: Оптимус 250
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ line-interactive LVT ОПТІМУС-250 (Львів)
Оновлена модель
1. Індикація напруги АКБ підключеної
2. Індикація струму зарядки АКБ
3. Установка через меню користувача типу підключення AGM з напругою заряду в циклічному режимі 14,4-14,8 В GEL з напругою заряду в циклічному режимі 14,0-14,4 В
4. Установка через меню корисності підключеної АКБ від 40А / год до 120А / год з дискретністю 5А / год Струм заряду виступи з автоматичною відповідністю вібраційної ємності АКБ від 4А до 12А
Опис Інтерактивний блок безперебійного живлення LVT Оптимус-250
1. Пасивна система охолодження, (відсутні рухомі частини - вентилятор), що забезпечує підвищений термін експлуатації і низький рівень шумів.2. Розроблений для тривалої роботи від акумуляторної батареї (час роботи обмежений лише ємністю батареї).
3. Вихідна форма сигналу – «чиста синусоїда», коефіцієнт гармонік менше 5%, що дозволяє працювати з будь-якими типами навантажень, у тому числі циркуляційними насосами систем опалення, імпульсними блоками живлення котлів та ін.
4. Функція «холодний старт».
5. Розширений діапазон вхідної напруги 160-280В.
6. Робота зарядного пристрою у всьому робочому діапазоні напруги мережі.
7. Малий час перемикання з мережі на АКБ і навпаки – менше 5мс.
8. Багаторівнева система захисту:
-по перегріву
-по високовольтному імпульсу напруги мережі
-по завищеній (заниженій) вихідній напрузі
-перевантаження по потужності
-по заниженій напрузі АКБ
9. Індикація напруги підключеної АКБ.
10. Індикація струму зарядки АКБ.
11. Вимірювання діючих значень (True RMS) напруги мережі, вихідної напруги і струму, - що дає ефективне регулювання при напрузі мережі, зі спотвореною синусоїдою.
12. Установка через меню користувача ємності АКБ (від 40 до 120А/г). Струм заряду виставляється автоматично у відповідності до вибраної ємності АКБ від 4А до 12А.
13. Установка через меню користувача типу АКБ: AGM з напругою заряду в циклічному режимі 14,4-14,8 В або GEL (14,0-14,4 В)
14. «Інтелектуальна» зарядка АКБ реалізовує трьохрежимний, термокомпенсований процес заряду, який поєднує максимальну швидкість заряду і оптимальні умови для ресурсу батареї.
15. Установка через меню користувача переривчастого режиму роботи при роботі від АКБ, що дозволяє значно продовжити час роботи від акумулятора.
| Технічні характеристики | Величина |
|---|---|
| Топологія побудови | line-interactive |
| Робочий діапазон вхідної напруги від мережі | 160-280 В |
| Допустима довготривала максимальна вхідна напруга | 430 В |
| Номінальне значення вихідної напруги при роботі від мережі | 203-237 В |
| Номінальне значення вихідної напруги при роботі від АКБ | 220-226 В |
| Максимальне постійне навантаження при роботі від мережі | 350 Вт |
| Максимальне постійне навантаження при роботі від АКБ | 250 Вт |
| Перевантажувальна здатність до 3 сек: | |
| - при роботі від мережі | до 1000 Вт |
| - при роботі від АКБ | до 500 Вт |
| Форма вихідної напруги | синусоїдальна |
| Затримка на ввімкнення | 5 с |
| Діапазон робочих температур | 5-35 °C |
| Гальванічна розв'язка між входом і АКБ | Так |
| Номінальна напруга зовнішньої батареї | 12 В |
| Мінімальна напруга АКБ для запуску перетворювача з 12 В на 220 В | 11 В |
| Мінімальна напруга АКБ для запуску зарядного блоку | 9,5 В |
| Струм заряду АКБ (залежить від під’єднаної АКБ) | 4-12 А |
| Рекомендовані типи АКБ | GEL, AGM |
| Час переключення мережа/батарея, батарея/мережа | 5 мс |
| Підтримка буферного режиму | Так |
| Переривчастий режим роботи | Так |
| Маса виробу | 6 кг |
| Колір | сірий металік |
| Габаритні розміри | 330 х 85 х 230 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 970 ₴


