Основні характеристики
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Підводка | нижня |
| Форма бойлера | циліндрична |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Тип керування | механічне |
| Максимальна кількість людей (у разі середнього споживання) | 2 човни |
| Колір | білий |
Технічні характеристики
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими нагрівання | звичайне нагрівання, економне нагрівання |
| Кількість ТЕНів | один |
| Тип ТЕНа | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Об'єм бака | 50 л |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь з емалевим покриттям |
| Температура нагрівання | 75 °С |
| Час нагрівання | 2 год (від 15 °C до 75 °C) |
| Додатковий захист | магнієвий анод, запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску), захист від замерзання |
| Елементи керування бойлером | термостат |
| Клас захищеності бойлера | IP24 |
| Тиск | 9 бар |
| Електроживлення | 230В/50Гц |
| Гідравлічне під'єднання | 1/2" |
Фізичні характеристики
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Вага | 21 кг (брутто-23 кг) |
| Вага з водою | 71 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Підводка | Нижня |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 180 ₴

