
Водонагреватель Gorenje TGR 50SNGV9 знято з виробництва,нова модель Водонагрiвач електричний TIKI TGR 50
6 850 ₴
- В наявності
- Код: 481700
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Об'єм | 50 л |
| Тип керування | механічне |
| Індикатор температури | механічний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | відкритий |
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Час нагрівання | 3,05 год |
| Матеріал внутрішнього бака | емальована сталь |
| Форма | slim |
| Особливості | Живлення: 220 В / 50 Гц |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 91,5х33,4x35,4 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 97х38,3x42,3 см |
| Вага | 24 кг |
| Вага в пакованні | 26 кг |
| Колір | білий |
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
Країна-виробник: Сербія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 850 ₴
