| Цвет: | Білий |
| Номінальна теплова потужність: | 20 кВт |
| Макс. потужність: | 16,8 кВт |
| Забір повітря: | Природний забір повітря |
| Камера згоряння: | Природне відведення відпрацьованого газу |
| Газ: | G 20/13 природний газ |
| Макс. споживання газу: | 2 m³/h |
| Об'єм гарячої води за ΔT = 25 °C, л/хв: | 10 л |
| Мін. тиск води: | 0,2 bar |
| Макс. тиск води: | 10 bar |
| ККД: | 84 % |
| Тип прибора: | B11BS |
|
|
|
Електричні характеристики |
|
| Напруга: | 3 V |
| IP защита: | IPX0 |
|
|
|
Розміри |
|
| Вага (брутто/нетто): | 11,3 / 9,6 кг |
| Габаритні розміри (ш х х х х г): | 32,7 × 59 × 18 см |
| Розміри в пакованні (ш х х х х г): | 39 × 75 × 25 см |
| Під'єднання до водопостачання: | G 1/2 |
| Під'єднання до газопостачання: | G 1/2 |
| Діаметр відвідної труби: | 110 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Тип водонагрівача | Проточний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴

