
Водонагреватель Gorenje OGBS 50 ORV9 знято з в-цтва,нова модель Водонагрiвач електричний TIKI Supr SD 50V9
12 051 ₴
- В наявності
- Код: 484397
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
Технічні характеристики
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм бака | 50 л |
| Температура нагрівання | 85 °С |
Фізичні характеристики
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Країна виробник | Сербія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 051 ₴
