Застосування
Котел EKCO.R1 призначений для роботи в опалювальних системах. Керування котла здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури в приміщенні.
Температура теплоносія в електричному котлі EKCO.R1 встановлюється за допомогою перемикача вручну. Хатній регулятор температури контролює температуру в приміщенні та за потреби надсилає сигнал увімкнення або вимкнення котла.
До комплектації котла входить кімнатний регулятор температури, циркуляційний насос, група безпеки та манометр.
У котлі EKCO.R1 є можливість зменшити потужність котла до 2/3 його номінальної потужності (є перемикач), що сприяє меншому споживанню електроенергії. Вмикання потужності здійснюється плавно, що дає змогу уникнути перепадів напруги.
Нагрівальний блок і ТЕНи в котлі EKCO.R1 виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kospel |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 18.0 (кВт) |
| Тип палива | Електричність |
| Коефіцієнт корисної дії | 99.1 (%) |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Да |
| Кількість ТЕНів | 3 (шт.) |
| Вага | 18.0 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3.0 (бар) |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 40.0 (град.) |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85.0 (град.) |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50.0 (Гц) |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Висота | 660.0 (мм) |
| Ширина | 380.0 (мм) |
| Глибина | 175.0 (мм) |
| Вхід у систему опалення | 1/2" |
| Повернення із системи опалення | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Да |
| Дисплей | Немає |
| Режим "тепла підлога" | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 99.4 % |
| Вид пального | Електрика |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм води в котлі | 1.5 л |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 350 ₴

