1. Внутрішній бак EWH ROYAL виготовлений із неіржавкої сталі, схваленої для застосування в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну експлуатації використовується особливий, аустенітний тип неіржавкої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристаллітної корозії. 2. Під час виготовлення водонагрівачів використовується теплоізолювальний, екологічно чистий 20-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free), який зводить теплові втрати до хв
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Об'єм | 50 л |
| Тип керування | механічне |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | відкритий |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 1,67 год |
| Матеріал внутрішнього бака | неіржавка сталь |
| Форма | slim |
| Особливості | Режими потужності: 1000/2000 Вт Клас пиловологозахищеності: IPX4 Високі антикорозійні властивості Мідні нагрівальні елементи з захисним покриттям із нікелю Магнієвий анод Функція половинної потужності Багаторівневий захист |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 86х43,3x25,5 см |
| Вага | 12,2 кг |
| Вага в пакованні | 14,1 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Основні | |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб установки | Настінний |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Час нагріву води до 50°С | 80 хв |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 62.2 кг |
| Виробник | Electrolux |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | обмеження температури нагріву |
| Обсяг | 50 л |
| Обсяг бака | 50 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Габарити | 860x433x255 |
| Кількість/ потужність тенів | 1000/2000 |
| Функції | індикатор включення, термометр, прискорений нагрів |
| Час нагріву до 75°С | 80 хв |
| Напруга мережі | 2 |
| Харчування | 220/50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 238 ₴

