1. Внутрішній бак EWH ROYAL H (горизонтальна установка) виготовлений із неіржавкої сталі, схваленої для застосування в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну експлуатації використовується особливий, аустенітний тип неіржавкої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристаллітної корозії. 2. Під час виготовлення водонагрівачів використовується теплоізолювальний, екологічно чистий 20-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free), який
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Об'єм | 80 л |
| Тип керування | механічне |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | відкритий |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 2,17 ч |
| Матеріал внутрішнього бака | неіржавка сталь |
| Форма | slim |
| Особливості | Режими потужності: 1000/2000 Вт Клас пиловологозахищеності: IPX4 Високі антикорозійні властивості Мідні нагрівальні елементи з захисним покриттям із нікелю Магнієвий анод Функція половинної потужності Багаторівневий захист |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 99х49,3x29 см |
| Вага | 17,3 кг |
| Вага в пакованні | 20 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Виробник | Electrolux |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 97.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Внутрішнє покриття бака | нерж.сталь |
| Обсяг | 80 л |
| Обсяг бака | 80 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Габарити | 493x990x290 |
| Кількість/ потужність тенів | 1000/2000 |
| Захист | обмеження температури нагріву |
| Функції | індикатор включення, термометр, прискорений нагрів |
| Час нагріву до 75°С | 130 хв |
| Напруга мережі | 2 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 |
| Харчування | 220/50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 468 ₴

