Характеристики
| Вага | 24 кг |
| Глибина | 220 мм |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Коефіцієнт корисної дії | 85.0 % |
| Датчик полум'я | да |
| Мінімальний робочий тиск | 1.3 кПа |
| Типи газового палива | Природний |
| Датчик регулятора температури | да |
| Потужність номінальна | 3.0 кВт |
| Вбудований вентилятор | немає |
| Висота | 660.0 мм |
| Споживання природного газу | 0.32 куб. м/год |
| Ширина | 600.0 мм |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Під'єднання газу | 1/2" |
| Регулювання потужності | Ступеневе |
| П'єзорозпалювач | да |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний робочий тиск | 2.0 кПа |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Виробник | Модуль М |
| Мінімальна температура димових газів | 50.0 град. |
| Максимальна температура димових газів | 150.0 град. |
| Виробник | Модуль М |
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Підключення газу | 1/2" |
| Основні | |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Україна |
| Види газового палива | Природний |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Датчик полум'я | Так |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Датчик регулятора температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴

