Кошик
117 відгуків
+38 067 47 11 702
+380674711702
+380637616437
Дякуємо за Ваше замовлення, ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше!

Gorenje

Водонагрівач Gorenje

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6
Широкий асортимент нашої продукції задовольнить всі ваші потреби. Водонагрівачі різного об'єму з металевим або пластиковим корпусом циліндричної або прямодушной форми ідеально підійдуть під різні умови. Серед водонагрівачів маленького об'єму можна вибрати з тиском і без тиску залежно від джерела водопостачання.
Завдяки компактним розмірам водонагрівачів маленького обсягу є можливість вбудовувати їх в кухонні меблі, а також ставити в готельних номерах, майстернях та в інших приміщеннях, де постійно потрібна гаряча вода. Невелика довжина водопровідних труб зменшує збитки тепла.
Незважаючи на збільшену ємність, водонагрівачі Gorenje середнього обсягу (від 30 до 200 літрів) також підходять для невеликих приміщень. У них маленькі зовнішні габарити і призначені вони для вертикального і горизонтального монтажу на стіні. Також можливо вибрати електричні або комбіновані водонагрівачі, які працюють від електромережі спільно з системою центрального опалення або сонячними колекторами.
Водонагрівачі з великою ємністю\накопичувальні баки призначені для центрального водопостачання гарячої води в домашніх умовах. Оснащені теплообмінником з великою площею поверхні, вони призначені для використання в системах опалення разом з тепловими насосами і сонячними колекторами, або з іншим джерелом тепла.
Наша мета - підтримувати ваше благополуччя кожен день, піклуючись про раціональному використанні енергії. Водонагрівачі Gorenje допоможуть створити комфорт у вашому будинку.