| Мах вага без води | 2,4 кг |
| Місткість бака | 12 л |
| Діаметр | 280 мм |
| Габаритні розміри | 275 мм (висота) |
| Приєднання | 3/4" |
| Діапазон температури | 120 oС |
| Max робочий тиск | 6 бар |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип теплонакопичувача | статичний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

