| Мах вага без води | 47 кг |
| Діаметр | 740 мм |
| Місткість бака | 400 л |
| Габаритні розміри | 1070 мм (висота) |
| Приєднання | 1" |
| Діапазон температури | 120 oС |
| Max робочий тиск | 6 бар |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип теплонакопичувача | статичний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 060 ₴

