Технічні характеристики
| Корисна місткість | 25 л |
| Тиск | 4 бар |
| Макс. надлишковий тиск | 10 бар |
| Макс. робоча температура | 70 °С |
| Приєднання | 3/4`` |
| Розмір (висота) | 475 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Вага | 9.1 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип теплонакопичувача | статичний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

