Технічні характеристики
| Корисна місткість | 60 л |
| Тиск | 3 бар |
| Макс. надлишковий тиск | 10 бар |
| Макс. робоча температура | 70 °С |
| Приєднання | 1`` |
| Розмір (висота) | 699 мм |
| Діаметр | 485 мм |
| Вага | 20 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип теплонакопичувача | статичний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴

