GT 15 O Напірний накопичувальний електричний водонагрівач
Відмітні риси:
Ці водонагрівачі можуть бути рекомендовані, якщо необхідно забезпечити гарячою водою як мінімум дві водорозбірні точки. Такі нагрівачі використовуються насамперед під час оновлення старих будівель, у пральнях, для кухонь, лабораторій, сервісних майстерень і гаражів. Бак виготовлений зі сталі, захищений висококласною антикорозійною емаллю та магнієвим анодом.
Нове виготовлення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, дає змогу очищати рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
- Напірний накопичувальний водонагрівач (одночасне забезпечення водою однієї або декількох водорозбірних точок)
- Монтаж над або під мийкою
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C
- Індикатор роботи ТЕНа
- Під час під'єднання водонагрівача як напірного обов'язково використання запобіжного клапана
- 2 роки загальної гарантії
- 3 роки гарантії на бак
Технічні характеристики
Тип водонагрівача накопичувальний
Спосіб нагрівання електричний
Нагрівальний елемент трубчастий
Об'єм бака 15 л
Спосіб подавання води напірний
Максимальна температура нагрівання води +75 °C
Номінальна потужність 2 кВт
Напруга мережі 220 В
Безпека
Захист обмеження температури нагрівання, магнієвий анод
Внутрішнє покриття бака емаль
Ступінь захисту від води 4
Особливості
Встановлення вертикальне, нижня підводка, спосіб кріплення: настінний
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 11 кг |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Обсяг бака | 15 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Функції | індикатор включення |
| Ступінь захисту від води | 4 |
| Напруга мережі | 2 |
| Тиск на вході | 6 атм. |
- Ціна: 6 850 ₴

