
Водонагреватель Gorenje TG 100 V знято з виробництва,нова модель Водонагрiвач електричний TIKI TG 100 N Prim
7 365 ₴
- В наявності
- Код: 263072
TG 100 V Напірний накопичувальний електричний водонагрівач
Відмітні риси:
Розроблення водонагрівачів типу TG стала відповіддю на попит різних ринків на недорогі та якісні водонагрівачі. Вони призначені для забезпечення гарячою водою окремих водорозбірних точок і для групового або центрального водопостачання водорозбірних точоквід одного водонагрівача. Завдяки малому зовнішньому діаметру їх можна встановлювати в невеликих за площею квартирах. Ці водонагрівачі призначені тільки для вертикального настінного монтажу.
Нове виготовлення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, дає змогу очищати рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
-
Попередньо встановлена температура економічного режиму
-
Додаткові функції:
-
термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
-
індикатор роботи ТЕНа
-
-
Просте встановлення та догляд
-
5 років гарантії на бак, 2 роки загальної гарантії
Технічні характеристики
Тип водонагрівача накопичувальний
Спосіб нагрівання електричний
Нагрівальний елемент спіральний
Об'єм місткості для води 100 л
Спосіб подавання води напірний
Максимальна температура нагрівання води +75 °C
Тиск на вході 5 атм.
Номінальна потужність 2 кВт
Безпека
Захист обмеження температури нагрівання, магнієвий анод
Ступінь захисту від води 4
Комфорт
Функції індикатор увімкнення, термометр
Особливості
Встановлення вертикальне, нижня підводка, спосіб кріплення: настінний
Технічні дані
Номінальний струм: 10 A
Вага нетто: 25.5 kg
Вага брутто: 27.5 kg
Номінальний струм: 10 A
Розміри в пакованні (ш х х х х г): 48 × 96 × 49 см
Вага нетто: 25.5 kg
Номінальний струм: 10 A
Артикул: 263072
ЕАN-код: 3830050380480
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Сербія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 7 365 ₴
