TGR 200 SN Напірний накопичувальний електричний водонагрівач
Відмітні риси:
Водонагрівачі типу TGR обладнані регулятором температури води, яка розташована на нижній кришці нагрівача. Вони призначені для забезпечення гарячою водою окремих водорозбірних точок і для групового або центрального водопостачання водорозбірних точоквід одного водонагрівача. Завдяки малому зовнішньому діаметру їх можна встановлювати в невеликих за площею квартирах. Бак виготовлений із високоякісної емальованої сталі. Додатковим захистом від корозії є магнієвий анод. Ці водонагрівачіпризначені тільки для вертикального настінного монтажу.
Нове виготовлення фланця нагрівального елемента полегшує очищення він накипу, дає змогу очищати рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C
- Додаткові функції:
- термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
- індикатор роботи ТЕНа
- можливість встановлення бажаної температури:
- економного режиму
- захисту від замерзання
- Просте встановлення та догляд
- Під час під'єднання водонагрівача як напірного обов'язково використання запобіжного клапана
- 2 роки загальної гарантії
- 5 років гарантії на бак
Тип водонагрівача накопичувальний
Спосіб нагрівання електричний
Нагрівальний елемент спіральний
Об'єм бака 200 л
Спосіб подавання води напірний
Максимальна температура нагрівання води +75 °C
Номінальна потужність 2 кВт
Напруга мережі 220 В
Безпека
Захист обмеження температури нагрівання, магнієвий анод, запобіжний клапан
Внутрішнє покриття бака емаль
Особливості
Встановлення вертикальне
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1514 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | спіральний |
| Обсяг бака | 200 л |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Функції | індикатор включення, термометр |
| Ступінь захисту від води | 4 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 |
- Ціна: 13 390 ₴

