GBFU 150 E-DD Напірний накопичувальний електричний водонагрівач
Відмітні риси:
Новий модельний ряд водонагрівачів GORENJE GBFU EDD це розвиток легендарної лінійки GORENJE GBFU. Нові моделі поєднують у собі найпотрібніші та найсприятливіші якості, необхідні водонагрівачеві: надійність, компактність, швидкість нагрівання, а тепер ще й сучасний зовнішній вигляд і зручність керування. Завдяки перевіреної рокамиуніверсальної конструкції нові водонагрівачі GBFU EDD oт Gorenje також можна встановлювати на стіну вертикально або горизонтально (приєднувальні труби розташовуються зліва). Нова панель керування (та ж, що й в OGB SEDD) дає змогу не тільки змінювати температуру, але й здійснювати поточну діагностику приладу. Ці апарати, завдяки зменшеному зовнішньому діаметру (Ø454 мм), підходять для встановлення у квартирах і приміщеннях, де необхідно економити простір. Два паралельно з'єднаних повітряних трубчастих нагрівальних елементи вставлені в захисну металеву трубку на фланці ТЕНа. Така конструкція надає надійності в роботі, забезпечує захист емальованої поверхні бака, запобігає утворенню накипу та спрощує догляд за водонагрівачами. Додатковим захистом внутрішньої поверхні бака є магнієвий анод. Водонагрівачі призначені для персонального, групового або центрального гарячого водопостачання водорозбірних точок.
- Вертикальний або горизонтальний монтаж на стіну (приєднувальні труби розташовуються зліва)
- Компактні розміри (заощадження простору)
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C
- Додаткові функції:
- цифровий термометр, що показує температуру води у водонагрівачі
- індикатор роботи ТЕНа
- контроль зносу магнієвого анода
- сенсорне керування
- можливість встановлення бажаної температури:
- економного режиму
- захисту від замерзання
- Безконтактні трубчасті повітряні нагрівальні елементи
- Потужна теплоізоляція
- Простота догляду та сервісного обслуговування
- 2 роки загальної гарантії
- 7 років гарантії на бак
- Індикація заданої температури (75 °C)
- Індикація режиму роботи
- індикація роботи ТЕНа
- автоматичне встановлення захисту від замерзання (7 °C)
- автоматичне встановлення економічного режиму
- встановлення режиму вручну
- індикація заміни магнієвого анода
- Кнопка вибору режиму роботи
- Кнопки для встановлення температури вручну
Об'єм бака 150 л
Спосіб встановлення універсальний
Потужність 2000 Вт
Матеріал бака сталевий емальований
Тиск 9 барів
Максимальна температура води 75 С
Час нагрівання від 15 до 75 °C 115 хв
Магнієвий анод стандартний
Термометр +
Товщина ізоляції min 17 мм
Захист від замерзання; від вологості; антикорозійна
Степінь електричної безпеки IP25
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1318 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 454 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 44 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Обсяг бака | 150 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Функції | індикатор включення, індикатор нагріву, термометр, самодіагностика |
| Управління | електронне, дисплей |
| Ступінь захисту від води | 5 |
| Напруга мережі | 2 |
| Максимальна температура нагріву води | 85 |
- Ціна: 9 425 ₴

