Топ

Водонагрівач електричний Ariston PRO1 R 80 V 1,5K PL DRY
8 500 ₴
- В наявності
- Код: 3201451
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Об'єм бойлера | 80 літрів |
| Форма бойлера | Круглий стандартний |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Варіант встановлення | Вертикальний |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт |
| Тип ТЕНу | Сухий ТЕН |
| Напруга живлення | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага виробу | 20.5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴
