
Бойлер Gorenje GBF 80/UA 80 л /Водонагрівач електричний TIKI GBF 80/UA
9 013 ₴
- В наявності
- Код: 294123
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Клас енергоспоживання | C |
| Управління | механічне |
| Нагріваючий елемент | 2 "сухих" ТЕНа |
| Монтаж | настінний, вертикальний |
| Вага | 30 кг; в упаковці 32 кг |
| Виробник | Сербія |
| Гарантія | Внутрішній бак - 10 років, електрична частина - 2 роки |
| Тип | електричний, накопичувальний |
| Розміри | 454x829x461 мм |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 013 ₴


