| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 2х700 Вт |
| Об'єм | 50 л |
| Тип керування | електронне |
| Індикатор температури | механічний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | прихований ("сухий") |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 2,6 год |
| Матеріал внутрішнього бака | емальована листова сталь |
| Форма | циліндрична |
| Особливості | Робочий тиск: 9 барів Ступінь захисту: IP 24 Середня товщина ізоляції: 17 мм Кількість змішаної води за 40 °C: 96 л Вага з водою: 74 кг Магнієвий анод Режим економічного нагрівання Режим "антизамерзання" Індикатор роботи водонагрівача |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59,6х45,4х46,1 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 64х48х49 см |
| Вага | 24 кг |
| Вага в пакованні | 27 кг |
| Колір | білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴

