
Бойлер електричний Drazice OKCE 200
23 210 ₴
- В наявності
- Код: 1107108101
+380674711702
- +380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач електричний, навісний, круглий
З вмонтованим "сухим" електричним теном 2200Вт, розміщений у сталевій гільзі, що дозволяє захистити бак водонагрівача від нальоту і корозії
Матеріал водонагрівача - сталевий, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - нижнє
Використання теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить найнижчі показники тепловтрат, що дозволить значно зекономити на використанні електроенергії
Захист від пилу та вологості, по стандарту ІР44, дозволить встановлювати водонагрівач у місцях з високою вологістю та безпосередньо біля місць забору води
У комплекті - запобіжний клапан, одне настінне кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 66 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 300 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 199 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Обсяг | 200 л |
| Тип нагрівального елемента | Прихований ("сухий") |
| Тип встановлення | Вертикальна |
| Установка | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 5.3 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 210 ₴


