
Акумулюючий бак Drazice NAD 750 v2 (без ізоляції)
25 620 ₴
- В наявності
- Код: 121680394
+380674711702
- +380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стаціонарний акумулюючий бак для вертикальної установки
Акумулюючі баки призначені для акумулювання надлишкової енергії в системі опалення, як і від котла на твердому паливі, так і від інших джерел
Електричний ТЕН – відсутній
Фланець - відсутній
Можливість додаткового встановлення нагрівального елементу TJ 6/4''
Матеріал акумулюючого баку –
сталевий
Керування – відсутнє
Поставляється без ізоляції
Можна замовити ізоляцію Neodul (80мм товщина) або українську ізоляцію (80мм товщина)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 101 кг |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Об'єм бака | 750 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 750 мм |
| Товщина ізоляції | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 620 ₴

