| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 2х700 Вт |
| Об'єм | 80 л |
| Тип керування | механічне |
| Індикатор температури | механічний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | прихований ("сухий") |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 4,3 ч |
| Матеріал внутрішнього бака | емальована листова сталь |
| Форма | циліндрична |
| Особливості | Робочий тиск: 9 барів Ступінь захисту: IP 24 Середня товщина ізоляції: 17 мм Кількість змішаної води за 40 °C: 151 л Вага з водою: 110 кг Магнієвий анод Режим економічного нагрівання Режим "антизамерзання" Індикатор роботи водонагрівача |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 77,5х45,4х46,1 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 80х48х49 см |
| Вага | 30 кг |
| Вага в пакованні | 32 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Країна виробник | Сербія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг бака | 80 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Функції | індикатор включення |
| Ступінь захисту від води | 5 |
| Напруга мережі | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 931 ₴
- Спосіб упаковки: Вертикальний

