
Стабілізатор напруги LVT АСН-1000 Вт (Лів)
5 096 ₴
- В наявності
- Код: LVT-ACH-1000
Потужність: 1000 ВА
Діапазон стабілізації: В 130-280
Тип: релейний
Габариті (ВхШхГ):152х85х210 мм
Гарантія: 36 місяців
Автоматичний стабілізатор напруги АСН-1000 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 1000 Вт від мережі 220 В, 50 Гц. Забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів. АСН-1000 на базі PIC контролера американської фірми Microchip Technology Inc. призначений в першу чергу для побутових холодильників, систем управління автономним опаленням, а також іншої електронної апаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 1000 Вт (пусковою до 3000 Вт).
Стабілізатор має цифровий вимірювач потужності споживання під'єднаного побутового приладу, вихідної і вхідної напруги. А також стабілізатор обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантажень.
Технічні характеристики
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Допустиме тривале напруження | 430 В |
| Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх) | 145-280 В |
| Номінальне значення вихідної напруги при Uвх = 160...280 В | 220 В±14В |
| Номінальне значення вихідної напруги при Uвх = 145...160 В | 192-206 |
| Максимальна постійна потужність навантаження в робочому діапазоні | 1000 Вт |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | синусоїдальна |
| Час реакції на зміни вхідної напруги | 0,04 с |
| Час відключення при високовольтному імпульсі в мережі | 0,01 с |
| Час спрацьовування захисту при навантаженні від 1000 до 2000 Вт Вт | 8,00 з |
| Час спрацьовування захисту при навантаженні від 2000 Вт до 3000 Вт | 4,00 з |
| Час включення після аварії в мережі (задається пользыватилем) | 5 з або 500с |
| Діапазон робочих температур | 5-35 °C |
| Температура спрацьовування теплового захисту | 105°С |
| Похибка індикації вхідної і вихідної напруги | ±1% |
| Маса виробу | 4,3 кг |
| Колір корпусу | сірий металік |
Комплектність:
1. Автоматичний електронний регулятор напруги АСН-1000 - 1 шт.
2. Шнур живлення - 1 шт.
3. Запасні запобіжники - 2 шт.
4. Інструкція користувача - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 5 096 ₴





