| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 1х2200 Вт |
| Об'єм | 200 л |
| Тип керування | механічне |
| Індикатор температури | механічний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | відкритий |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 345 хв |
| Матеріал внутрішнього бака | емальований металевий |
| Форма | циліндрична |
| Особливості | Захисний клапан Робочий тиск: 9 барів Середня товщина ізоляції: 17 мм Ступінь захисту від вологості: IP 24 Захисний магнієвий анод Встановлення температури до 75 °C Сигнальна лампа нагрівального елемента Кількість змішаної води за 40 °C: 200 л Теплові втрати: 2,2 кВтч/24 год Під'єднання до водопроводу: 1/2 дюйма |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 151,4х45,4х46,1 см |
| Вага | 65 кг |
| Вага в пакованні | 69 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 472 ₴

