
Водонагреватель Gorenje TGR 80SNGV9 знято з в-цтва,нова модель Водонагрiвач електричний TIKI TGR 80 S Prime
8 395 ₴
- В наявності
- Код: 700132
+380 (95) 425-63-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Об'єм | 80 л |
| Тип керування | механічне |
| Індикатор температури | механічний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | відкритий |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 3,1 ч |
| Матеріал внутрішнього бака | емальована листова сталь |
| Форма | циліндрична |
| Особливості | Ступінь захисту від вологості: IP 24 Робочий тиск: 9 барів Температурний діапазон: 15-75 °С Кількість змішаної води за 40 °C: 154 л Теплові втрати: 1,85 кВтч/24 год Тип термометра: біметалевий Матеріал анода: магнієвий Ліве або праве під'єднання теплообмінника Режим економічного нагрівання Режим запобігання замерзанню Використання захисного клапана: обов'язково Під'єднання до водопроводу: 1/2 дюйма |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 131х33,4х34,5 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 133,5х34,5х41,5 см |
| Вага | 30 кг |
| Вага в пакованні | 32 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 395 ₴
