| Основні характеристики | |
|---|---|
| Об'єм | 100 л |
| Тип | бойлер непрямого нагрівання |
| Тип встановлення | підлоговий |
| Форма | циліндрична |
| Кількість теплообмінників | 1 |
| Площа теплообмінника | 0,9 м2 |
| Електричний ТЕН | немає |
| Регулятор температури | немає |
| Індикатор температури | механічний |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 19,05 мм |
| Діаметр патрубків під'єднання холодної та гарячої води | 12,7 мм |
| Максимальна температура води | 85 С° |
| Максимальний тиск у баку | 6 бар |
| Внутрішнє покриття бака | эмаль |
| Додаткові характеристики | запобіжний клапан |
| Особливості | Магнієвий захисний анод Середня товщина ізоляційного шару: 40 мм Під'єднання до додаткового джерела енергії Теплопотері: 1,58 кВтч/24ч |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 94,8х50х50 см |
| Вага | 54 кг |
| Вага в пакованні | 57 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 236 ₴

