1. У водонагрівача Electrolux EWH Heatronic DL реалізована унікальна технологія Multi memory, що дає змогу програмувати водонагрівач, встановлюючи в його пам'яті до трьох індивідуальних температур нагрівання води. Кожна з параметрів запам'ятовує улюблену температуру користувача, яку він може вибирати без додаткових регулювань за допомогою кнопки встановлення режимів. Параметри зберігаються навіть у разі вимкнення електроживлення. Після відновлення подавання енергії водонагрівач продовжить нагрівання до потрібного
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
| Потужність | 1500 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Об'єм | 80 л |
| Тип керування | електронне |
| Індикатор температури | електронний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | відкритий |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання | 2,95 год |
| Матеріал внутрішнього бака | эмаль |
| Форма | циліндрична |
| Особливості | Діапазон нагрівання: 30-75 °С Технологія Multi memory, що дає змогу програмувати водонагрівач Багаторівневий захист: Protect tank Магнієвий анод збільшеної маси Запобіжний клапан із функцією зливання Термостат із захистом від перегрівання 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 104,5x38,5x38,5 см |
| Вага | 24,35 кг |
| Вага в пакованні | 27,25 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 895 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Вага | 31.65 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Обсяг | 100 л |
| Обсяг бака | 100 л |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Габарити | 895x450x450 |
| Кількість/ потужність тенів | 1x1500 |
| Функції | індикатор включення |
| Управління | електронне |
| Час нагріву до 75°С | 3.68 хв |
| Напруга мережі | 2 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 |
| Харчування | 220/50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 746 ₴

