| Характеристики | |
|---|---|
| Тип підключення | трифазне |
| Спосіб встановлення | настінний |
| Теплова потужність (кВт) | 12 |
| Кількість контурів | одноконтурний (отоплення) |
| Спосіб нагрівання теплоносія | теновий |
| Матеріал теплообмінника | неіржавка сталь |
| Розширювальний бак | немає |
| Циркуляційний насос | є |
| Особливості | Номінальна напруга: 380 В Температура на виході: 35-80 ° ККД: 99,4% З'єднувальні патрубки: 3/4" Орієнтовна площа обігріву: 100-140 м2 Об'єм води в котлі: 1,5 л Ступінь захисту електрообладнання: IP21 Підривний клапан: 3 бари Система захисту насоса від блокування Система захисту від перегрівання Контроль протоку теплоносія в котлі Функція вибігу насоса Можливість під'єднання кімнатного термостата або програматора Вбудований манометр можливість зменшити потужність котла до 2/3 номінальної потужності Монтажні гвинти: 2 шт Магнітний фільтр для встановлення в опалювальному проведенні F-MAG 1" Кімнатний регулятор температури |
| Габарити, вага, колір | |
| Габарити (ВхШхГ) | 66х38х17,5 см |
| Вага | 18 кг |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 99.4 % |
| Об'єм води в котлі | 1.5 л |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴

