1. Внутрішній бак EWH ROYAL виготовлений із неіржавкої сталі, схваленої для застосування в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну експлуатації використовується особливий, аустенітний тип неіржавкої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристаллітної корозії. 2. Під час виготовлення водонагрівачів використовується теплоізолювальний, екологічно чистий 20-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free), який зводить теплові втрати до хв
Основні характеристики
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | вертикальна |
Технічні характеристики
| Потужність | 2000 Вт (1000/2000 Вт) |
| Об'єм бака | 30 л |
| Температура нагрівання | 75 °С |
Фізичні характеристики
| Висота | 546 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 255 мм (без урахування виступу ручок і монтажної планки) |
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Основні | |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Час нагріву води до 50°С | 1.1 хв |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Вага | 48 кг |
| Виробник | Electrolux |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | обмеження температури нагріву |
| Внутрішнє покриття бака | нерж.сталь |
| Обсяг | 30 л |
| Обсяг бака | 30 л |
| Номінальна потужність | 1,6 кВт кВт |
| Габарити | 599x375x375 |
| Кількість/ потужність тенів | 800/800 |
| Функції | індикатор включення, термометр, прискорений нагрів |
| Час нагріву до 75°С | 70 хв |
| Напруга мережі | 2 |
| Харчування | 220/50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 418 ₴

