Технічні характеристики:
| Номінальна теплова потужність, кВт | 20 |
| Номінальна теплопродуктивність, кВт | 16,2 |
| Номінальний тиск природного газу, Па (мм вод. ст.) | 1274 (130) або 1960 (200) |
| Номінальна витрата природного газу, м3/год | 2,0 |
| Коефіцієнт корисної дії, %, не менш ніж | 81 |
| Тиск води, що підводиться для нормальної роботи апарату min/max, атм | 0,2 / 6 |
| Мінімальний протік води (для запалювання), л/хв | 2,5 |
| Витрата води під час нагрівання deltaT = 40 °C, л/хв | 5,8* |
| Витрата води під час нагрівання deltaT = 25 °C, л/хв | 9,3* |
| Температура продуктів згоряння, °C, не менш ніж | 110 |
| Габаритні розміри, ВхШхГ, мм | 600х345х175 |
| Вага, кг | 10,2 |
| Гарантійний період, років | 2** |
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Основні | |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Виробник | Termaxi |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | газ-контроль, обмеження температури нагріву, захист від перегріву, запобіжний клапан, зворотний клапан |
| Продуктивність | 9.3 |
| Тип камери згоряння | відкритий |
| Функції | автоподжиг |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Тиск на вході | 0.10 - 6 атм. |
| Максимальна температура нагріву води | 65 |
| Вага | 10.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴

