― Колонки економкласу "NECKAR" пристосовані до українського тиску газу (13 мбар) й адаптовані до низького тиску води (0,15 МПа).;
— Якісний і модернізований електронний блок, надійний ланцюг безпеки, що відповідає європейському стандарту;
― Економність завдяки тому, що немає чергового полум'я;
― Продуктивність гарячої води становить 13 літрів за хвилину;
— Електронне розпалювання.
Джерело живлення — дві стандартні батарейки.
Легка заміна батарейок;
― Швидкий двоточковий розпал і іонізаційний контроль полум'я;
― Комфортний режим гарячого водопостачання здійснюється простими рухами двох регулювальних ручок;
― Плавний запуск пальника з низьким рівнем шуму;
― Контроль якості здійснюється німецькими інженерами на всіх етапах виробництва, що виключає будь-який дефект;
— Бездоганний зовнішній вигляд і сучасний дизайн;
― Термін експлуатації 15 — 20 років.
Технічні характеристики:
Теплове навантаження, кВт: 20
Тиск природного газу max, мбар: 15
Мінімальний тиск води, бари: 0,25
Продуктивність, л/хв: 13
Протік гор.води за ≥T 50 °C, л/хв: 2,0-7,0
Присоед.розміри, гор/хол.вода: G 1/2"
Присоед.розміри, газ: G 1/2"
Діаметр труби 120
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Основні | |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 10.5 кг |
| Виробник | Bosch |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | газ-контроль, обмеження температури нагріву, захист від перегріву, запобіжний клапан, зворотний клапан |
| Тип камери згоряння | відкритий |
| Функції | автоподжиг |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Тиск на вході | 0.10 - 6 атм. |
| Максимальна температура нагріву води | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴

